Categories Menu

Jarmark u Ludmily, Praha (CZ)

Désolé, cet article est seulement disponible en Anglais Américain et Tchèque. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans la langue par défaut du site. Vous pouvez cliquer l’un des liens pour changer la langue du site en une autre langue disponible.

15. 9. 2022

nám. Míru, Praha 2

14.30 – 15.15 středověká hudba BAKCHUS

Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze pořádá tradiční Jarmark u Ludmily. 26. ročník jarmarku se bude konat ve čtvrtek 15. září 2022 od 11.00 do 17.30 hodin na Náměstí Míru v Praze.

Jarmark u Ludmily má za cíl informovat širokou veřejnost o nabídce sociálních služeb poskytovaných střediskem Diakonie ČCE – SKP v Praze, dalšími neziskovými organizacemi v hl. městě Praha, ale i mimo něj.

I v letošním roce se můžete těšit na prodejní výstavu výrobků klientů chráněných dílen z různých koutů České republiky. Vedle prodeje výrobků bude probíhat pestrý kulturní program. Je to hudební program s vystoupením různých kapel (Brouci band, Troufalost, Bakchus, Trio Rosti Tvrdíka, historický šerm Alterum, Gotické tance Sinister), další doprovodný zábavný program (chodník na boso, řemeslné dílny, skákací hrad, malování na obličej, vyrábění pro děti, megabubliny) a prezentace uměleckých řemesel (mlynář, svíčkařka, zpracování konopí).